TR EN

Neden Tara?

Kitap seçerken, doktor seçerken, tamirci seçerken, otel seçerken hep birilerine sorarız. Sorduğumuz birileri bize güven veriyorsa, onların tavsiyeleri de bizim için o derece güvenilir olur. Eğer çevrenizde bizimle çalışmış birileri varsa bu yazının gerisini okumayın, hemen onları arayın, hakkımızda bilgi alın. Yoksa, okumaya devam edin, bizimle çalışın ve tavsiye edin.

Farklı birçok malzeme…

Farklı birçok üretici…

Herkes bir malzemeye inanıyor, güveniyor.

Hayır! Sadece “sistem”e güvenin.

Sistemimiz, doğru malzemeyi, doğru yerde, doğru zamanda, doğru şekilde uygulamak üzerine kurulu.

Ezber çözümler, ezber uygulamalar üretmiyoruz. Hazır kalıplarla çalışmıyoruz. İhtiyaca göre, gereksinimlere göre tasarlıyor, uyguluyoruz.

Uygulamamızı koruyoruz, sorumluluktan kaçmıyoruz. Bahane üretmiyoruz. Gerekirse şap da döküyoruz, seramik de döşüyoruz.

PVC membranla da yalıtım yapıyoruz, bitümlü membranla da.

Çimento esaslı sürme tip yalıtım da yapıyoruz, poliüretan da.

XPS de kullanıyoruz, taşyünü de kullanıyoruz.

Hangi malzemeyle yaparsak yapalım, en iyisini yapıyoruz.

Sistem doğrultusunda garantili, uzun ömürlü, sorunsuz yalıtım uygulamaları gerçekleştiriyoruz.

Tam istediğiniz gibi…

Yüzbinlerce metrekare (lafın gelişi değil) uygulama tecrübemiz var.

Kadrolu, sertifikalı, tecrübeli uygulama ekibimizle çalışıyoruz. Onları geliştiriyoruz, öğretiyoruz, öğreniyoruz, güveniyoruz.

Dürüst çalışıyoruz. Dediğimizin arkasında, yazdığımızın önünde duruyoruz.

İşimizi seviyoruz, iş güvenliği tedbirlerimizi alıyoruz.Kiptaş'ın en büyük projelerinden biri olan Topkapı Merkez Evleri'nin, tüm su ve ısı yalıtım uygulamalarını Tara Yalıtım ile gerçekleştirdik.  Tara Yalıtım, firmamızın ihtiyaç, talep ve beklentilerini, her türlü koşulda, istenilen zamanda, teknik yeterliliği üst düzey olan ekip ve ekipmanıyla karşıladı. Projemizin 30.000 m² temel altı, 14.000 m² perde, 24.000 m² teras, 2.500 m² ıslak hacim, 1.500 m² su deposu yalıtım uygulamalarını gerçekleştirdi. Yalıtımın olmazsa olmaz koşullarından olan, detaylandırma, doğru imalat, imalatı koruma, teknik takip ve işini sahiplenme açısından çalıştığımız izolasyon firmalarının önde gelenlerinden birisi olmayı başardı.

Mustafa Özbay
İnşaat Mühendisi
Kiptaş Topkapı Merkez Evleri Şantiye ŞefiTara Yalıtım ile ilk kez 2008 yılında Atlantis AVM’de çalışmaya başladık. AVM projemizin, önce teras su ve ısı yalıtımlarını, ardından otopark üstü yalıtımlarını, konut teras yalıtımlarını, ıslak hacim yalıtımlarını, su depoları yalıtımlarını, kısaca yalıtımın gerektirdiği her bölgenin uygulamasını başarıyla gerçekleştirdi. Dürüst ve titiz çalışması sebebiyle yeni projemiz Atlantis Residence’ın da tüm yalıtım uygulamalarını ellerine teslim ettik. Tara Yalıtım ile çalışmayı tercih etmemizin en büyük sebebi, iş teslimi sonrasında bile hizmetlerine devam etmeleridir. İhtiyacımız olduğu zaman firmaya ulaşabilmemiz ve hizmet alabilmemiz bize güven veriyor.

Göksel Özbek
İnşaat Mühendisi
Atlantis İnşaat Proje MüdürüMesleğim gereği birçok elit projenin, tasarımından uygulamasına hemen her aşamasında görev aldım. Bu süreçte, özellikle yalıtım uygulamalarında yapılan herhangi bir hatanın, tüm itibarı, prestiji kaybettirdiğini gördüm. 2004 yılından beri tüm projelerimde, yalıtım uygulamalarında, Tara Yalıtım ile çalışmaktayım. Beni anlayabilen, benim gibi düşünebilen teknik insanlarla, çözüm odaklı çalışabilmek, bana mutluluk vermekte.

Oruç Yurdaer
Mimar
Yurdaer Mimarlık

Neden Tara?

Eğer çevrenizde bizimle çalışmış birileri varsa bu yazının gerisini okumayın, hemen onları arayın, hakkımızda bilgi alın. Yoksa, okumaya devam edin, bizimle çalışın ve tavsiye edin. >>

Su Depoları Temel Perde Teras Havuzlar ve Göletler Dereler